Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведення чергового профілактичного рейду «Діти вулиці», «Підліток»

   12 червня 2019 року, з метою профілактики правопорушень та злочинів, розв’язання проблем бездоглядності, безпритульності серед дітей та підлітків, запобігання соціальному сирітству, працівниками служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з працівниками Ленковецької сільської ради організовано та проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток» на території Ленковецької ОТГ, зокрема, у селах: Коса Рішнівка, Білопіль, Пиляї, Ленківці та Чотирбоки.
   В ході рейду було проведено обстеження умов проживання утримання і виховання дітей у сім’ях, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків та негативно впливають на виховання своїх дітей.
   За результатами рейду складені відповідні акти, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, та, щодо попередження насильства у сім’ї.
   Крім того, проведено бесіду з батьками щодо посилення нагляду за дітьми під час їхнього перебування на ставках, річках та озерах.

13.06.2019 р.