Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Голова адміністрації Віталій Бузиль взяв участь у засіданні сесії районної ради VII скликання

   7 червня відбулось пленарне засідання сорок першої (чергової) сесії районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук.
    На засіданні були присутні голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, сільські голови, керівники установ, організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.
    На пленарному засіданні чергової сесії депутатами розглянуто 25 питань.
    Головний лікар вузлової лікарні ст.Шепетівка, голова комісії з реорганізації Валерій Хрищатий інформував по питаннях "Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунальної організації "Вузлова лікарня станції Шепетівка" правонаступнику - Комунальному некомерційному підприємству "Вузлова лікарня станції Шепетівка" Шепетівської районної ради Хмельницької області" та "Про затвердження районної Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства "Вузлова лікарня станції Шепетівка" Шепетівської районної ради Хмельницької області на період 2019-2021 роки".
    Депутатами розглянуті питання про створення Комунального некомерційного підприємства "Вузлова лікарня станції Шепетівка" Шепетівської районної ради Хмельницької області, як правонаступника майна, прав та обов'язків реорганізованої шляхом перетворення комунальної організації "Вузлова лікарня станції Шепетівка", про надання дозволу комунальній організації "Вузлова лікарня станції Шепетівка" на передачу в оренду частини приміщення, про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Шепетівська центральна районна лікарня" на передачу в оренду частини приміщень, про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Шепетівська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договорів оренди приміщень, про надання дозволу комунальному підприємству "Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" на передачу в тимчасове користування майна, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об'єктів, по яких проінформував начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Максим Костанецький.
    Головний лікар КП "КНП Шепетівський Центр ПМСД", депутат районної ради Андрій Нечипорук представив на розгляд депутатів питання "Про внесення змін до рішення районної ради №5/32-2018 від 27.07.2018 року "Про затвердження районної програми "Зміцнення матеріально-технічної бази КЗ "Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги" та покращення надання первинної медико - санітарної допомоги населенню району на 2018 - 2020 роки".
    Голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, депутат районної ради Світлана Медвецька представила на розгляд депутатів звіт комісії з питань освіти, культури про проведену роботу з початку скликання.
    По питанню "Про внесення змін до Програми "Організація відпочинку та оздоровлення дітей Шепетівського району на 2019-2020 роки", проінформувала т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ганна Більчук.
    Депутатами заслухано питання про затвердження "Програми розвитку земельних відносин у Шепетівському районі на 2019 - 2022 роки", яке представила заступник начальника відділу у Шепетівському районі головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Лариса Лозова.
    Начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Віта Медлярська прозвітувала про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, а також проінформувала про угоди між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами, між Шепетівською районною та Судилківською, Ленковецькою, Плесенською, Пліщинською, Корчицькою сільськими радами та Грицівською селищною радами, а також про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
    По вищезазначених питаннях депутатами були прийняті рішення поіменним голосуванням.
    У "Різному" т.в.о начальника Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області підполковник поліції Андрій Колесник проінформував присутніх про події, які відбулись у м. Переяслав -Хмельницький.
    Також розповів про зміни, що відбулися в діяльності поліції у зв'язку із реформою правоохоронних органів, а також звернувся до депутатів, голів селищної, сільських рад, ОТГ та запропонував їм проінформувати жителів сіл про можливість письмового подання пропозицій до Шепетівського відділу поліції або у телефонному режимі за номером 102 щодо покращення діяльності поліції, дільничих інспекторів на території міста та району.
    А ще Андрій Колесник закликав присутніх повідомляти правоохоронні органи про відомі їм прояви насильницьких дій.
    Филимон Антонюк звернувся до виступаючого та повідомив про незадоволення жителів Ленковецької громади по факту розслідування випадку, який стався у селі Велика Рішнівка.

10.06.2019 р.