Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Стартував виборчий процес позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

   Вибори відбудуться за змішаною виборчою системою: 225 депутатів оберуть за партійними списками, іншу половину — у мажоритарних округах (за виключенням Криму та частини округів Донецької та Луганської областей). А це означає, що виборці отримають по два бюлетені - в одному з них буде зазначено перелік партій, а в іншому- прізвища мажоритарних кандидатів.
   Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років.
   Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців.
   Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
   1. За допомогою мережі Інтернет, скориставшись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця”.
   2. Особисто звернутися з паспортом до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.
   На парламентських виборах діє механізм тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Тому кожен виборець, який має право голосу, може проголосувати не за місцем реєстрації, а за місцем свого перебування.
   Виборцю, який хоче змінити місце голосування необхідно до 15 липня включно звернутись з паспортом ( без надання підтверджуючих документів) до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування із відповідною заявою.
   Однак, особливість парламентських виборів у тому, що якщо виборець голосуватиме за межами свого округу, він отримає лише один бюлетень і зможе проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
   При необхідності уточнити свої персональні дані виборці Шепетівського району можуть за адресою: м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47 , каб. 302 ( 3 поверх адмінбудівлі).
   Телефон для довідок 4-91-12
   Для зручності виборців у період з 1 червня по 21 липня 2019 року відділ працює без вихідних.

   Відділ ведення Державного
   реєстру виборців апарату
   Шепетівської РДА

05.06.2019 р.