Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці з підприємцями району

   Вчора у приміщенні Корчицької сільської ради проведена зустріч представників районної державної адміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області з представниками малого бізнесу сіл Корчик, Хутір і Романів.
   Перший заступник голови адміністрації наголосив, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району. Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін у трудовому законодавстві, зокрема запровадження мінімальної заробітної плати у розмірі 4173 гривень, індексації заробітної плати, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість.
   Про фінансову відповідальність за порушення вимог законодавства про працю, зайнятість та на інші питання представників малого бізнесу, відповіла Данчевська Н., головний державний інспектор управління Держпраці у Хмельницькій області. Також представник управління Держпраці наголосила на дотриманні роботодавцями місячних норм робочого часу, оплати праці у святкові та вихідні дні.
   Як зауважив Сергій Пономарьов, така співпраця з малим та середнім бізнесом приносить свої позитивні результати, зокрема в порівнянні з початком року у районі збільшилась кількість зареєстрованих платників єдиного податку, середня заробітна плата одного штатного працівника за квітень місяць 2019 року складає 7155,2 гривень, що на 7 % більше показника відповідного періоду минулого року.

05.06.2019 р.