Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 03.06.2019 №129/2019-р, 04 червня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів.
   Протягом дня робочою групою у складі: першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Данчевської Надії було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів.
   Під час обстежень у підприємців, які здійснюють господарську діяльність по селах Корчик та Хутір виявлено порушення трудового законодавства в частині дотримання місячної норми робочого часу.
   Під час проведення відвідувань об’єктів господарювання найманим працівникам були роздані відповідні пам’ятки щодо детінізації населення та проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин.
   За результатами виїзду робочої групи проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. Роботодавцям наголошено про оперативне усунення вказаних недоліків.

05.06.2019 р.