Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Грицівській ОТГ

   У п’ятницю, 24 червня 2019 року у приміщенні Грицівської селищної ради відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови робочої групи Наталії Валькової, заступника начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
   За результатами проведеного обстеження об’єктів господарювання на предмет офіційного працевлаштування працівників та дотримання норм трудового законодавства при оформленні на роботу, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства, на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Грицівської об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі та громадському харчуванні.
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Грицівської селищної ради. Відкриваючи засідання Наталія Валькова наголосила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території смт. Гриців та с. Лотівка.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності а саме питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Під час зустрічі представник управління Держпраці у Хмельницькій області звернула увагу присутніх на недоліки виявлені при оформленні працівників на роботу по договорах у торгівельних закладах. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що при обстеженні об’єктів господарювання були виявлені неоформлені працівники. Роботодавці, які використовують нелегальну працю повідомлені про відповідальність згідно ст.265 КЗпП України за порушення законодавства про працю.
   За результатами засідання підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

27.05.2019