Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 07.05. 2019 року №108/2019-р, 24 червня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Грицівської ОТГ.
   Протягом дня робочою групою у складі: заступника голови робочої групи – заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Валькової, представників управління Держпраці у Хмельницькій області та Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної форми власності, які знаходяться на території сіл Грицівської об’єднаної територіальної громади.
   В процесі роботи робочою групою було виявлено неоформлені працівники у одного з роботодавців, якій здійснює господарську діяльність у галузі надання послуг у громадському харчуванні.
   Представник управління Держпраці у Хмельницькій області надав консультацію щодо оформлення документів при прийнятті та по закінченню строку виконаних робіт, працівників, з якими укладено договір цивільно-правового характеру.
   Робочою групою було обстежено цех по пошиттю одягу, який знаходиться на території ВХПУ№19. На момент обстеження на робочому місці знаходилися 6 осіб. Офіційне працевлаштування працівників буде з’ясовано поданням запиту щодо визначених працівників на Шепетівське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.
   З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин, розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

27.05.2019