Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітання голови районної державної адміністрації Віталія Бузиля зі святом Останнього дзвоника

   Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!
   Прийміть щирі вітання з нагоди завершення навчального року!
   Свято Останнього дзвоника, яке сьогодні проходить у школах Шепетівщини, сповістило про початок веселої пори літніх канікул, а для одинадцятикласників нашого району воно відкрило шлях в самостійне доросле життя.
   Дорогі випускники! Кожному з Вас нині належить зробити відповідальний крок - визначитися, на якій професійній стезі реалізувати свої здібності і таланти. Будьте сміливими і впевненими в собі, не пасуйте перед труднощами, не бійтеся мріяти, ставте перед собою цілі і досягайте їх!
   Бажаю, аби в подальшому, де б ви не були, ким би не працювали, завжди пам’ятали, звідки ви родом, щоб були надійною опорою для своїх батьків і приносили добру славу нашому району. І як би високо вас не піднесла на своїх крилах доля, або низько не опустила, завжди залишайтеся гідними людьми. Йдіть впевнено назустріч майбутньому, нехай воно буде щасливим і мирним!
   Школярам зичу гарного літнього відпочинку та сонячних днів. Педагогам дякую за мудрість й титанічну працю. Здоров’я і добра, світлих життєвих доріг та Божого благословення всім вам!

24.05.2019