Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Круглий стіл працівників психологічної служби

   20 травня 2019 року відбувся круглий стіл працівників психологічної служби, на якому розглядалися такі питання:
   - профілактика негативного впливу соціальних мереж. Соціально-психологічні аспекти само руйнівної поведінки учнівської молоді.
   - аналіз роботи психологічної служби району за рік.
   - творчі звіти працівників психологічної служби.
   На засіданні було розглянуто теоретичні та практичні питання щодо впливу соціальних мереж на формування особистості дитини. Практичний психолог Городнявської ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила учасників з теоретичними аспектами безпечного використання Інтернету та соціальних мереж. Даховник Л.О., практичний психолог Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомила писутніх із власним досвідом профілактичної роботи психологічної служби щодо попередження впливу «інформаційної зброї» на здоров`я підлітків.
    Також в ході засідання методист з психологічної служби Сахарчук Н.В. проаналізувала стан соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти за 2018-2019 н.р.
    У формі запитань-відповідей відбулося обговорення виконання методичних рекомендацій МОН України та Хмельницького ОІППО щодо діяльності психологічної служби.
    Таким чином під час засідання круглого столу учасники удосконалили навички щодо профілактичної роботи негативного впливу соціальних мереж на поведінку учнівської молоді та підвели підсумки роботи соціально – психологічної служби за 2018-2019 н.р. в ЗЗСО і окреслили завдання на наступний навчальний рік.

23.05.2019