Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Матусі й донечки»

   В Плесенському СБК відбулася розважальна шоу-програма «Матусі й донечки», яка до речі відбулася вперше в Шепетівському районі. Організаторами свята стали працівники Шепетівського районного будинку культури.
   Програма була емоційна та позитивна, а ведучі заходу були також мама і донька Світлана та Асія Спеціальні.
   Протягом усього вечора чарівні мами зі своїми дочками змагалися в чотирьох творчих конкурсах і дивували глядачів своїми численними здібностями і талантами. Учасники розповідали про себе, проявляли свою творчість у конкурсі «Сімейні таланти».
   Цікавим був конкурс «Сімейні українські традиції», де конкурсанти розповідали про традиції та обряди, які побутують у їхній родині. Також ведучі у конкурсі «Знаю тебе, як себе» перевірили настільки добре мами і доні знають один про одного, адже задавали для їх цікаві запитання. У конкурсі «Вечірнє дефіле» учасники ще раз показали свою вроду та екстравагантність:
   у номінації «Берегиня українських традицій» нагороджена мама Шикерук Лариса та донечка Наталка;
   у номінації «Найталановитіші» нагороджені мама Савчук Лариса та донечка Марійка;
   у номінації «Найартистичніші» нагороджені мама Басараб Людмила та донечка Павлінка;
   у номінації «Мама і я – гармонія життя» нагороджені мама Мотлюк Людмила та донечка Марина.
   Глядачі щиро підтримували своїх шанувальників, а також мали можливість шляхом голосування, обрати пару, яка нагороджена номінацією «Глядацькі симпатії».
   Нагороду отримали Шикерук Лариса та Наталка.
   Усі учасники були нагороджені пам’ятними дипломами, сувенірами та солодощами від Плесенсьї сільської ради (голова Павлюк М.П.) та від районного будинку культури в особі директора Грищенко М.П.
   Свято було одним з найкращих і по організації, і по атмосфері в залі. Надіємось, що воно залишить для усіх учасників та глядачів найкращі враження.

21.05.2019