Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівщина відзначила День вишиванок

   День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Це свято зародилося в 2006 році, і хоча не має державного статусу, тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності.
   Цьогоріч Шепетівщина, як і всі регіони країни, вдяглася у вишиванки 16 травня.
   В Шепетівському районі вирішили показати, що вишиванка – це гарно, модно і головне – це органічна частина повсякденного життя українців, генетичний код і дрес-код нації. Багато дорослих прийшли на роботу у вишитому одязі, діти – в школу та дошкільні заклади.
   У районній державній адміністрації відбувся захід, присвячений Дню вишиванки. Участь у ньому взяли: голова адміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації та районної ради.
   Святковий концерт підготували працівники районного будинку культури, під час якого було наголошено, що одягнена вишиванка має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
   Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Нам українцям, дійсно пощастило з нашим корінням та традиціями! Те що, українська вишиванка вже який рік поспіль топ модних тенденцій світової моди, є яскравим доказом того, що наша культура унікальна і неповторна, чим перевертає увагу всього світу!
   Завершилася зустріч фотографуванням.

   Олександр Чмир,
   завідувач сектору інформаційної діяльності РДА

17.05.2019