Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

   З метою перевірки умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників), усиновлювачів, працівниками служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, головним спеціалістом відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Грицівської селищної ради, 13 травня 2019 року у селищі Гриців та селі Онишківці проведений профілактичний рейд «Діти вулиці».
   Під час рейду обстежено умови проживання 6 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах. З матір’ю проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
   Крім того, перевірено умови проживання дітей, які перебувають під опікою (піклуванням), усиновлені. Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено.
   За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов. Крім того, ініційовано притягнення матері до відповідальності за ст. 184 КУпАП.

14.05.2019