Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Соціальні робітники та психологи мають право на надбавку за вислугу років

   Переліком посад працівників, які мають право на встановлення надбавки за вислугу років, визначеним п. 3 Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення, не було передбачено таких посад, як соціальний робітник і психолог. Однак наказом Мінсоцполітики «Щодо застосування норм наказу Міністерства соціальної політики України від 14.12.2018 р. № 1873» (чинний із 18.01. 2019 р.) право на таку надбавку поширено на зазначені категорії працівників державних та комунальних установ соціального захисту населення.
   Надбавки за вислугу років працівникам, у т. ч. тим, які за даними трудових книжок на дату набрання чинності цим наказом, мають необхідний стаж роботи, встановлюються з дотриманням норм п. 9 Порядку, яким передбачено, що «встановлення надбавки за вислугу років або зміна її розміру проводиться з початку місяця, що настає за місяцем роботи, в якому виникло таке право».
   Таким чином, надбавка за вислугу років соціальним робітникам і психологам державних та комунальних установ соціального захисту населення установ установлюється з 1 лютого 2019 р. у відповідному розмірі з урахуванням наявного стажу роботи.
   Якщо працівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) станом на 18 січня 2019 р. має сумарний стаж роботи на посадах соціального робітника і соціального працівника більше 10 років, то він має право на надбавку за вислугу років у розмірі 20 % посадового окладу, яка йому встановлюється з 1 лютого 2019 р.

14.05.2019