Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


І знову про субсидію

   Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комунальні послуги, у травні автоматично перепризначають субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.
   Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій.
   Повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядались комісією:
   1) орендарям житла;
   2) внутрішньо переміщеним особам;
   3) тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї;
   4) сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
   5) сім’ям, в яких є непрацюючі люди працездатного віку, в яких відсутні доходи або вони менші мінімальної заробітної плати.
   Важливо, щоб станом на травень не було простроченої понад місяць заборгованості за оплату комунальних послуг, спожитих у березні. Борги за квітневу комуналку не братимуться до уваги при перепризначенні субсидії у травні. Крім того, не враховуватиметься і заборгованість, що виникла у зв’язку з тим, що надавач послуги не уклав договору з Ощадбанком для перерахування житлової субсидії у грошовій безготівковій формі.
   Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи в управління соцзахисту.
   Якщо у травні субсидію буде перепризначено на новий період – 2019-2020 р.р. – у жовтні її розмір на опалювальний сезон розраховують автоматично.
   Субсидію на неопалювальний період будуть рахувати на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року, а на опалювальний період – на основі доходів за 1-2 квартали 2019 року.
   Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, матимуть право на субсидію на опалювальний період на умовах сплати ЄСВ (918,06 грн.) за будь-які 3 місяці цього періоду. Безробітні в селі мають право на допомогу без сплати ЄСВ за рішенням комісії.
   Особам, які вперше звернуться за субсидією, вона призначатиметься у грошовій безготівковій формі на підставі заяви та декларації, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.
   За заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватись у грошовій безготівковій формі.

   Управління соціального захисту населення

14.05.2019