Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Увага! Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні

   Європейська Асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі у другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).
   У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, митці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади. Автори п’яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.
   Організатори конкурсу: Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.
   Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.
   Етапи Конкурсу:
   березень-травень 2019 – оголошення конкурсу. Прийом та розгляд заявок;
   травень 2019 – підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців;
   червень-липень 2019 – друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні;
   жовтень 2019 – навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу.
   Переможці будуть визначені у п’яти номінаціях: найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво», «Врядування», «Громадська діяльність», «Наукова діяльність», «Нова Україна».
   Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 15 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».
   Контакти: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726

11.05.2019