Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На Шепетівщині відбулись заходи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

    8-9 травня в усіх населених пунктах району відбулись урочисті і меморіальні заходи (мітинги з покладанням вінків і квітів до відповідних меморіалів, урочисті зустрічі керівників місцевих органів влади з ветеранами війни, святкові концерти тощо), присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом в Україні та Європі.
   В районному центрі, біля меморіального комплексу «Вічний вогонь» відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, міський голова Михайло Полодюк, голови районної та міської ветеранських організацій, ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, громадськість.
   До присутніх звернулися: міський голова Михайло Полодюк та помічник народного депутата України Романа Мацоли – Ірина Топчій.
   Вони привітали та подякували сивочолим ветеранам за Перемогу. Запевнили, що пам'ять про війну залишиться у серцях молодого покоління як уособлення мужності, патріотизму, тяжкої праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.
   У більшості присутніх на одязі був прикріплений символ примирення - квітка червоного маку.
   Затих мітинг під час хвилини мовчання... Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув захищаючи Батьківщину.
   На завершення мітингу учасники заходу поклали живі квіти та вінки до меморіального комплексу.

10.05.2019