Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулась нарада з головами ОТГ

   Сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Бузиль провів нараду з голови об’єднаних територіальних громад, участь у якій також взяли заступник голови районної ради Артур Мовсісян та керівники окремих структурних підрозділів адміністрації.
   Під час наради головну увагу було приділено розгляду фінансових питань, а саме: про погашення дефіциту по заробітній платі працівникам медичних закладів району вторинного рівня; про завдання селищного, сільських голів щодо надання фінансової допомоги для ремонту Шепетівського відділення екстренної медичної допомоги та медицини катастроф і завершення будівництва перинатального центру Шепетівської ЦРЛ. Інформувала по даних питаннях начальник управління фінансів адміністрації Лариса Сорока.
   Звертаючись до голів об’єднаних територіальних громад Віталій Володимирович наголосив, що питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам медичних закладів, що надають вторинну медичну допомогу, проведення відповідних ремонтних робіт завдання не лише органів виконавчої влади а й органів місцевого самоврядування. Тому закликав сільських голів переглянути свої видатки та спрямувати частину коштів місцевих бюджетів на погашення дефіциту по заробітній платі працівникам медичних закладів, що надають вторинну медичну допомогу, а також долучитись до проведення ремонту окремих відділень.
   Про завдання працівників об’єднаних територіальних громад, сільських рад щодо легалізації трудових відносин на підвідомчих територіях, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та ст. 24, 265 Кодексу законів про працю України інформувала перший заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Наталія Валькова.
   Про організаційну роботу щодо відзначення в районі Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні інформував завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю адміністрації Олександр Чмир.
   Усі питання порядку денного були розглянуті та по них дані відповідні доручення для виконання.

08.05.2019