Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося чергове засідання районної робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

   25 квітня 2019 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, фінансового управління, представники Ленковецької, Грицівської та Судилківської об’єднаних територіальних громад.
    На комісії заслуховувалися представники Грицівської селищної, Судилківської та Ленковецької сільських рад, які проінформували про проведені заходи у напрямку сприяння погашення фізичними особами-підприємцями боргів зі сплати ЄСВ, зменшення кількості платників, що нараховують та сплачують працівникам заробітну плату на рівні менше 4173 гривень. А також роботодавці, у яких під час проведення робочою групою з питань легалізації найманої праці обстежень об’єктів господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність на території Плесенської сільської ради, були виявлені порушення трудового законодавства щодо працевлаштування найманих працівників.
   Під час засідання з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, оплата праці за фактично відпрацьований час, праця за сумісництвом.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством.
   За підсумками засідання представники громад та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

26.04.2019