Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

   Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, жителі району!
   Вже 33 роки минуло від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей. Для ліквідації її наслідків залучено значні фінансові, научні та людські ресурси.
   З першої хвилини цієї страшної трагедії ліквідатори ціною свого життя зупинили продовження катастрофи. Завдяки їх самовідданій праці врятовано сотні тисяч життів українці, ліквідовано поширення ядерної загрози для людства, попереджено вплив радіації на оточуюче середовище.
   26 квітня виповнюється 33 роки з того моменту, коли світове співтовариство почуло слово "Чорнобиль", що стало синонімом страшної техногенної катастрофи величезної екологічної біди. Це були непрості роки героїчного подвигу великої кількості людей. Наслідки однієї з найбільших катастроф відчув увесь світ.
   Жителі Шепетівського району також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії XX століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю.
   Висловлюю щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана - тим, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно виконав найвищий синівський обов'язок перед рідною землею і рідним народом. Щиросердно дякуємо чорнобильцям за їхній подвиг.
   Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції. Від усього серця зичу героям-ліквідаторам та усім, хто пам'ятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився вже після катастрофи, - міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!
   Нехай у ваших родинах завжди панує благополуччя та спокій, мир і злагода! Нехай кожен подумки вшанує загиблих...

25.04.2019