Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 27.03. 2019 року №78/2019-р, 18 квітня 2019 року робочою групою у складі: голови робочої групи – першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин та представника Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області було здійснено обстеження об’єктів господарювання приватної форми власності, які знаходяться на території Плесенської сільської ради.
   В процесі роботи, робочою групою було виявлено неоформленого працівника у торгівельній точці с. Плесна. Представником робочої групи фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам було вказано на відсутність на робочому місці відповідних документів, які дають право здійснювати торгівлю продовольчими товарами.
   З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота по легалізації трудових відносин, розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення, прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.
    Також, суб’єктам господарської діяльності наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.
   Роботодавці-порушники трудового законодавства будуть заслухані на черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

22.04.2019