Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

   Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС районної державної адміністрації.
   В ході роботи комісії розглянуто питання стану захворюваності населення району на кір та проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району у квітні - червні 2019 року за рекомендаціями МОЗ України.
   Під час засідання головний лікар КП «КНП Шепетівського ЦПМСД» Андрій Нечипорук повідомив, що на Шепетівщині в 2019 році склалась неблагополучна епідемічна ситуація по захворюваності на кір. Станом на 10 квітня 2019 захворіла 151 особа, з яких дорослі становлять 64 випадки, діти 87.
   Захворюваність реєструється як серед міського так і серед сільського населення, організованих колективах та неорганізованого населення.
   «Враховуючи, що найкращий захист населення проти кору - вакцинація, медичними працівниками прийнято рішення посилити імунізацію проти цього небезпечного захворювання. Згідно з наказами МОЗ України в даний неблагополучний період щепленню в першу чергу підлягають діти до 18 років, учні і студенти училищ, працівники закладів охорони здоров'я та освіти незалежно від віку. В зв'язку із чим, прошу зобов’язати керівників установ, організацій, в термін до 22 квітня поточного року, визначити та надати узагальненні данні, персоніфіковані списки щодо кількості підлягаючих щепленню осіб, з метою отримання необхідної кількості вакцин в КП «КНП Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги», - наголосив Андрій Григорович.
   Профілактичні щеплення проти кору будуть проводитись у квітні - червні 2019 року мобільними бригадами районного центру ПМСД у пунктах щеплень за інформованою згодою батьків дітей або дорослих з дотриманням холодового ланцюга.
   За результатом розгляду питання, був затверджений Календарний план проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району у квітні - червні 2019 року.

18.04.2019