Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено семінар-навчання для юристів

   16 квітня на базі Шепетівської райдержадміністрації відбувся міжрайонний семінар для працівників юридичних служб державних підприємств, установ, організацій, участь у якому взяли очільник юстиції Хмельниччини Віктор Худняк та начальник відділу правової роботи та правової освіти обласної юстиції Валентина Кусмінська.
   Відкрив захід Віктор Анатолійович, який наголосив на тому, що подібний захід вперше відбувається поза межами обласного центру. Зокрема, він зазначив, що нині надзвичайно важливим є підвищення рівня кваліфікації юристів не лише у Хмельницькому, а й у районах.
   Згідно плану заходу, суддя Шепетівського міськрайонного суду Алла Цідик розповіла присутнім про окремі судові рішення у трудових спорах. Крім того, участь в обговоренні взяли приватний нотаріус Шепетівського нотаріального округу Людмила Огороднік, яка проінформувала присутніх щодо альтернативи договору оренди землі.
   На завершення, про порядок надання безоплатної правової допомоги своїм досвідом з відвідувачами семінару поділився директор Шепетівського місцевого центру з надання БПД Володимир Бузиль.

17.04.2019