Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До уваги виборців Шепетівського району!

   Якщо ви громадяни України та перебуватимете 21 квітня 2019 року не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам потрібно зробити НАСТУПНЕ:
   1. До 15 квітня включно звернутися з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.
   2. Пред’явити паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця навчання, довідка з місця роботи, документи про право власності на житло, договір про оренду житла, документи про робоче відрядження). Без документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
   Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
   3. Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнайтеся номер дільниці, на якій зможете проголосувати.
   При необхідності уточнити свої персональні дані виборці Шепетівського району можуть за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47, каб. 302 (3 поверх адмінбудівлі). Телефон для довідок 4-91-12.
   Відділ ведення Державного реєстру виборців працює без вихідних.

   Відділ ведення Державного
   реєстру виборців апарату Шепетівської РДА

12.04.2019