Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Сплати ЄСВ — та подорожуй спокійно!

   Одним з пріоритетних напрямків роботи державної виконавчої служби Хмельниччини є вчасне погашення заборгованості та перерахування коштів до бюджету та державних цільових фондів, в тому числі стягнення єдиного соціального внеску.
   Аби кожен виконавчий документ, що надійшов до органів виконавчої служби, був виконаний своєчасно та в повному обсязі! державними виконавцями здійснюються усі передбаченні Законом України «Про виконавче провадження» дії та заходи.
   Також у разі наявності достатніх підстав, державними виконавцями в обов’язковому порядку складаються та направляються до суду подання щодо встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України.?
   Повідомляємо ,що за майже як три місяці 2019 року державними виконавцями складено та направлено до суду 213 таких подань.
   На сьогодні ми маємо 28 рішень судів про встановлення обмеження боржників у праві виїзду за межі України, 17 з яких по фізичних особах – підприємцях.
   Попереджаємо усіх боржників зі сплати ЄСВ!Сплачуйте борги вчасно, аби ваші подорожі не завершилися, так і не розпочавшись…

   Шептівський міськрайонний відділ ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області

09.04.2019