Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Керівники та представники влади долучилися до Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

   Першочерговим завданням лісівників було і залишається лісовідновлення та створення нових лісових насаджень. Кожного року з приходом весни чимало людей долучаються до акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”, яка стартувала 21 березня у Міжнародний день лісу. Так і цього року - акція впевнено крокує Україною.
   У лісі зараз кипить робота. Попри мінливу погоду, потрібно встигнути оперативно та якісно посадити новий ліс, відновити насадження на ділянках, де минулоріч проводилася лісозаготівля. До виконання робіт з посадки лісу активно долучаються учні шкіл, працівники організацій та установ, громадськість.
   5 квітня до акції долучились керівники та працівники Шепетівської райдержадміністрації та районної ради.
   Зокрема, у створенні лісових насаджень взяли участь: голова райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, помічник народного депутата України Романа Мацоли – Віталій Янушевський та окремі депутати районної ради.
   Цього дня, спільно із працівниками ДП «Шепетівський лісгосп», було висаджено саджанці сосни звичайної на території Кам’янецького лісництва.
   Варто відзначити, що представники Шепетівської районної ради та Шепетівської районної державної адміністрації є активними учасниками акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» і щорічно приймають участь в акціях анонсованих Державним агентством лісових ресурсів України.

08.04.2019