Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено засідання комісії з питань наповнення державного та місцевих бюджетів

   29 березня 2019 року відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, фінансового управління, Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України в Хмельницькій області та інші представники відділів районної державної адміністрації.
   На засіданні комісії заслуховувалися фізичні особи-підприємці -боржники зі сплати єдиного соціального внеску, які здійснюють господарську діяльність на території Ленковецької, Грицівської та Судилківської об’єднаних територіальних громад.
   Заступник начальника управління соціального захисту населення довела до відома присутніх суб’єктів господарювання про наслідки несплати внеску та наявності заборгованості як них так і для найманих працівників.
   За підсумками засідання комісії вирішено тримати на контролі своєчасну сплату податків, платежів та єдиного соціального внеску. Членам комісії продовжити проведення спільних заходів щодо надходження податкової заборгованості до бюджетів по всім обов’язковим податкам, зборам, платежам та єдиного соціального внеску.

02.04.2019