Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Триває підготовка до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року

   Сьогодні, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова відбулася робоча нарада із сільськими головами, головами об’єднаних територіальних громад, правоохоронними органами, керівниками установ і організацій з питань підготовки та проведення чергових виборів Президента України.
   Розпочинаючи нараду Сергій Олександрович чергово підкреслив, що виборчим законодавством на органи виконавчої влади та місцевого самоврядування покладено обов'язки з матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України. А органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, а також державні підприємства, установи і організації зобов'язані створювати належні умови для здійснення виборчими комісіями їх повноважень.
   «Звертаюся до керівників державних і комунальних бюджетних установ, де знаходяться виборчі дільниці, забезпечити роботу виборчої комісії усім необхідним згідно до вимог чинного законодавства. Окремо акцентую увагу на благоустрої прилеглих територій, освітленні підходів до місць голосування виборців. Маю надію на плідну співпрацю, оскільки нам необхідно на належному рівні провести в районі чергові вибори Президента Ураїни», - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов.
   Наступно, було детально обговорено питання наявності на дільницях виборчих скриньок, ліній зв'язку, телефонних апаратів, інвентарю, державної символіки, засобів протипожежної безпеки, аварійного освітлення, сейфів, медичних аптечок тощо. Окрему увагу приділили необхідності забезпечення громадського порядку та цілодобової охорони приміщень дільничних виборчих комісій.

27.03.2019