Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд «Сім’я»

   25 березня 2019 року комісією у складі: керівника апарату Шепетівської районної державної адміністрації Наталії Лінник, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Юлії Богуш та голови Корчицької сільської ради Василя Кондратюка проведено профілактичний рейд «Сім’я» у селах Корчик, Хутір та Романів.
   Мета рейду - попередження дитячої бездоглядності, обстеження умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників).
   Під час рейду повторно перевірені умови проживання трьох сімей, де виховуються малолітні діти. Три тижні тому батькам був даний термін на покращення ситуації, зокрема, створення належних житлово-побутових умов для комфортного проживання малолітніх дітей. У ході перевірки виявлено, що житлово-побутові умови значно покращились. Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено.
   За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.

26.03.2019