Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Година Землі: українців закликають на годину вимкнути світло

    У суботу, 30 березня, о 20.30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, "Годину Землі", як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Долучитися до цієї акції запрошують і жителів Шепетівщини.
   Щороку в останню суботу березня світове співтовариство проводить акцію «Година Землі», яка об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети.
   В цей день о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня, повідомляє Укрінформ.
   «Година Землі» була започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія), тоді понад 2 млн приватних будинків та організацій одночасно вимкнули світло на одну годину. Вже через рік до цієї ініціативи долучилися понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.
   Разом з тим, вже традиційно ця подія супроводжується виключенням світла і підсвітки і кількох споруд світового значення, як Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, Тріумфальної арки у Парижі, Оперного театру у Сіднеї тощо. У 2017 році понад 12 тисяч місцевих та національних визначних споруд вимкнули світло під час Години Землі.
   Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, того року до Години Землі долучилися 16 міст та містечок.
   Запрошуємо мешканців Шепетівщини приєднатися до світової спільноти, вимкнути світло та долучитись до активних дій за майбутнє Землі.

25.03.2019