Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд « Діти вулиці », «Сім’я»

   З метою попередження дитячої бездоглядності, обстеження умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників), працівниками служби у справах дітей Шепетівської райдержадміністрації спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, 15 березня 2019 року у селах Михайлючка та Городнявка проведений профілактичний рейд "Діти вулиці", "Сім’я".
   Під час рейду виявлено сім’ю, де батьки неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання дітей. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання та утримання дітей, попереджено про відповідальність та наслідки у разі ігнорування вказівок працівників служби у справах дітей та представників сільської ради. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьків взято розписки.
   Також проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду з неповнолітньою та її батьками щодо повернення дівчини на навчання у навчальний заклад.
   Крім того, перевірені умови проживання дітей, які перебувають під опікою (піклуванням). Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено. Опікуни/піклувальники належно виконують обов’язки, передбачені чинним законодавством.

18.03.2019