Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Мешканців Шепетівщини орієнтували на відкриття сімейних ферм

   12 березня 2019 року в малому залі засідань Шепетівської районної державної адміністрації, у співпраці із районним центром зайнятості, проведено семінар з питань створення сімейних ферм за участю компанії «Укрмілкінвест», яка спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва.
   Учасниками заходу стали мешканці Шепетівського району, які мають бажання відкрити сімейну ферму, представники сільських рад та ОТГ.
   Координатори з розвитку сімейної молочної ферми Ірина Патик та Інна Сітарчук розповіли присутнім про проект створення сімейних молочних ферм шляхом фінансового сприяння на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання великої рогатої худоби кількістю від 10 голів, забезпечення консультативного супроводу.
   Учасники отримали ґрунтовні відповіді на поставлені запитання та впевнилися у тому, що підприємництво є справою непростою і відповідальною, але водночас і перспективною.

   ДОВІДКОВО
   ТОВ «Укрмілкінвест» одне з найбільших молочних господарств Рівненщини (1500 голів ВРХ, 1800 га землі, сучасні технології тваринництва). В основі успіху компанії лежить робота професійної команди спеціалістів, використання високоякісної кормової бази, сучасне обладнання та налагоджена системи контролю якості молока.
   За прикладом реалізованого у Львівській області спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади, ТОВ «Укрмілкінвест» реалізує проект створення Сімейних Молочних Ферм у Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Волинській та Івано-Франківській областях.
   Сімейна Молочна Ферма - це господарство, яке утримує 10-30 корів і з добовим надоєм відповідно 150-450 л. Ферми створені за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками. ТОВ «Укрмілкінвест» здійснює технічний та технологічний супровід діяльності сімейних ферм на всіх етапах, від розробки проекту ферми до підтримки її поточного функціонування. Сімейні молочні ферми в подальшому стають осередками місцевих кооперативів, які дозволяють організувати збір молока від населення із забезпеченням якості та необхідних умов зберігання.
   Дрібний і середній сільськогосподарський бізнес, в тому числі і сімейні молочні ферми, стануть основою для соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів, сприятимуть підвищенню добробуту селян.

13.03.2019