Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Віталій Бузиль відвідав будівельні майданчики Корчицької школи та амбулаторії

   В рамках робочих поїздок у населені пункти району, сьогодні голова адміністрації Віталій Бузиль разом із головою районної ради Петром Дзяворуком відвідали населені пункти Корчицької сільської ради. Насамперед питання соціально-економічного та культурного розвитку громади були обговорені з сільським головою Василем Кондратюком, який також поінформував про те, що зроблено в останній період у сільській раді та ознайомив з пріоритетними завданнями на 2019 рік.
   Далі очільники району побували на будівельному майданчику нового приміщення школи в с. Корчик. Ознайомившись із ходом робіт голова адміністрації Віталій Бузиль зауважив, що забезпечення надання якісних освітніх послуг – одне з головних завдань органів влади. «Навчання дітей у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях – неприпустимо. Проблема мені добре відома і в цьому році ми маємо зосередити всі зусилля на добудові даного об’єкта, що дасть можливість відразу вирішити ряд нагальних проблем громади», - сказав Віталій Володимирович.
   Наступно було оглянуто будівельний майданчик нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Кочик, будівництво якої здійснюється за кошти державного бюджету в рамках реалізації програми «Доступна медицина».
   «Будівництво сільських амбулаторій – завдання, яке перед нами поставив Президент України Петро Порошенко. Виконання цього завдання знаходиться на особистому контролі голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового, і ми маємо чітко дотримуватись визначених планів будівництва аби найближчим часом здати об’єкт в експлуатацію, створивши гідні умови як для пацієнтів, так і для лікарів», - зауважив Віталій Бузиль.
   Також цього дня керівники району відвідали Хутірський навчально-виховний комплекс. Оглянули приміщення школи, ознайомились з умовами перебування і навчання дітей, матеріально-технічною базою, а також обговорили з керівником закладу Світланою Медвецькою проблемні питання, які потребують нагального вирішення.


   ДОВІДКОВО
   Будівництво нової Корчицької школи було розпочато ще у 1991 році, її загальна площа – 3812,48 кв.м.
   У 2018 році із Державного фонду регіонального розвитку на будівництво виділено 12 млн. грн. На сьогоднішній день навчання дітей проводиться у двох старих приміщеннях (1940, 1969 р.р.), загальний знос яких становить 85 відсотків. Згідно із заключенням приміщення старої школи є аварійним і не підлягає капітальному ремонту.
   Завершення будівництва зазначеної установи є економічно та соціально обґрунтованою, оскільки село є центральним у західній частині району. Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Кліментовичі.
   Введення в дію Корчицької ЗОШ дасть змогу звільнити приміщення дошкільного закладу, в якому на сьогодні розташовано початкову ланку школи. У звільненому приміщенні буде можливість відкрити дошкільний дитячий заклад і 100% охопити дітей дошкільною освітою. Також можна буде використати звільнене приміщення Хутірської ЗОШ під клуб (приміщення існуючого клубу знаходиться в аварійному стані) та бібліотеку, що значно поліпшить якість дозвілля та зберігання бібліотечного фонду.
   Реалізація проекту підвищить рівень економічного розвитку району, що відповідає державним цільовим програмам, а також пріоритетам розвитку регіону.

05.03.2019