Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Плесенській сільській бібліотеці відбулась літературно-музична подорож до 70-ї річниці від дня народження Володимира Івасюка

   Одному з основоположників української естрадної музики, видатному українському композитору, поету, творцю української поп-музики Володимиру Івасюку, який поплатився життям за любов до України виповнилось би 4 березня 70 років.
   Володимир Івасюк - один із творців української естрадної музики. Видатний українець, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього, він професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Відомий як музикант, Івасюк був і неординарним живописцем.
    У Плесенській сільській бібліотеці до 70-ї річниці від дня народження Володимира Івасюка пройшла літературно-музична подорож «Ти признайся мені…», під час проведення якої, за чашкою кави прослухали про життєвий та творчий шлях великого митця.
   Прозвучали пісні: «Балада про мальви», «Тільки раз цвіте любов» у виконанні Лариси Савчук, «Відлітали журавлі» - у виконанні Віктора Журавльова. Пісню Ю. Рибчинського та М. Мозгового «Минає день, минає ніч», присвячену В. Івасюку, заспівав Махайло Мотлюк. Прослухали також пісні, які співає весь світ, Це «Водограй» та «Я піду в високі гори».
   А пісню, що В. Івасюк написав у 18 років, яка стала піснею 1971 року, яку співає весь світ, яка вже стала класикою української естради - «Червона рута», виконав соло на трубі учень Плесенської ЗОШ Олександр Мельник.
    Почесним гостем на заході був Микола Йосипович Кукуровський, який в 70-ті роки працював у Львівські філармонії, де грав у симфонічному оркестрі і на концертах В. Івасюка. Ділився спогадами про роботу у Львові, а ще Микола Йосипович приніс альбом з фотографіями зі Львова та розповідав про похорони Володимира Івасюка.
   По закінченню заходу всі присутні заспівали «Червону руту».

05.03.2019