Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В Шепетівському районі на постійному контролі питання дотримання мінімальних гарантій на працю

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 15.02.2019 року №38/2019-р, було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Городнявської сільської ради.
   Протягом дня робочою групою у складі: голови робочої групи – першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення Наталії Валькової, представників Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області на управління Держпраці у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл: Городнявка, Броники, Дубіївка та Червоний Цвіт.
   За результатами обстежень управлінням соціального захисту населення спільно з Шепетівським управлінням ДФС у Хмельницькій області буде проведена звірка щодо оформлення всіх найманих працівників, які знаходилися на робочих місцях під час відвідування робочою групою об’єктів господарської діяльності Городнявської сільської ради.
   Наразі з роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки найманим працівникам щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.
   Під час проведення засідання комісії підприємцям були роздані пам’ятки щодо прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.

01.03.2019