Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

   Під головуванням першого заступника голови адміністрації Сергія Пономарьова відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Городнявка та Червоний Цвіт, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні та деревообробній галузі (пилорами).
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення Шепетівської РДА, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Городнявської сільської ради.
   Відкриваючи засідання, Сергій Пономарьов наголосив, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Городнявка, Броники, Дубіївка та Червоний Цвіт.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності, а саме питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Під час зустрічі Сергій Пономарьов звернув увагу присутніх на те, що бюджет сільської ради формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку. Він також зауважив, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини.
   На питання присутніх суб’єктів господарювання щодо рівня заробітної плати, детінізації бізнесу, легалізації трудових відповів представник управління Держпраці у Хмельницькій області, про заходи, які вживаються правоохоронними органами для порушників правил торгівлі алкогольними напоями та табачними виробами без ліцензії - дільничний Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області.
   За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

01.03.2019