Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд

   З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, виявлення дітей неохоплених навчанням, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з центром соціальних служб для сім"ї дітей та молоді 1 березня 2019 року проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підіток» у смт. Гриців.
   Учасники рейду обстежили умови проживання у 3 сім’ях, діти яких опинилися у складних життєвих обставинах.
   За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
   Крім того, учасниками заходу було відвідано Грицівське ВХПУ-19, Грицівське ВПУ-38, з метою проведення профілактичної бесіди з неповнолітніми, схильними до пропусків у навчанні без поважних причин та з неповнолітнім, який скоїв правопорушення та перебуває на обліку у секторі ювенальної превенції Шепетівського ВП ГУНП.
   Також, під час рейду, проведено профілактичну бесіду щодо недопущення злочину у подальшому, з особою з числа умовно засуджених

01.03.2019