Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Питання подолання насильства у сім’ї, проблем і потреб, що виникають в сім’ях учасників АТО обговорювали під час тренінгу у Шепетівському відділі поліції

   19 лютого у Шепетівському відділі поліції відбувся тренінг на тему "Впровадження Національного плану дій Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 (Жінки, мир, безпека)". Участь у заході взяли працівники районної державної адміністрації: начальник служби у справах дітей Юлія Богуш, головний спеціаліст з питань сім’ї відділу праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї управління соціального захисту населення Тетяна Гордійчук, спеціаліст сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Наталія Чорнописька, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Валентина Галімська, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Романець.
   Тренери: Олена Покотило – голова правління ГО «Жіночий антикорупційний рух» та Олег Майданюк – радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Хмельницькій області піднімали питання подолання насильства у сім’ї, проблем і потреб, що виникають в сім’ях учасників АТО та ВПО, внесення змін до обласного плану дій щодо реалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
   На навчанні були присутні працівники Ізяславського, Славутського, Шепетівського районів, міст Шепетівка та Нітішин, які активно включились до обговорення питань.
   По завершенню тренінгу всім учасникам видано сертифікат, який засвідчує успішне проходження курсу навчання.

22.02.2019