Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

    21 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів під головуванням голови комісії Валентини Тихонюк.
    У роботі постійної комісії взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук, начальник управління Державного казначейства Олена Савицька, начальник управління фінансів Шепетівської РДА Лариса Сорока.
    Члени комісії розглянули наступні проекти рішень: звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, про угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами, про угоди між Шепетівською районною та Ленковецькою, Грицівською селищною, Михайлюцькою сільськими радами, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, по яких інформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока.
    Начальник відділу економіки, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Окорська проінформувала по питаннях про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2019 бюджетному році та прозвітувала про використання коштів резервного фонду за 2018 рік.
    Голова ради Петро Дзяворук довів до відома депутатів перелік питань, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради.
    Проекти рішеннь з усіх питань члени комісії запропонували внести на розгляд 39-ої (позачергової) сесії районної ради.

22.02.2019