Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

   Шановні шепетівчани!
   Двадцятого лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні - людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.
   Саме у цей день, 20 лютого 2014 року, у самому серці столиці, на Майдані, розігралася кривава драма. Тодішня влада колишнього президента Януковича кинула проти мирних протестувальників озброєні підрозділи - «Беркут», внутрішні війська і «тітушок». Від їхніх куль полягло більше сотні наших співгромадян, у тому числі й наш земляк Микола Дзявульський. Вина героїв була лише одною — вони не захотіли жити у безправній країні.
   У списку невинно убієнних є люди різного віку, національностей, соціального статусу та полі¬тичної приналежності, проте їх єднає спільна риса - жертовність в ім'я України. Вони загинули за честь, волю, право бути українцем та господарем на своїй землі.
   Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відпо¬відальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому - героїчний захист східних рубежів країни, волонтерський рух, самопожертва в ім'я незалежності.
   Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна сотня. Для нас є святим обов'язком вшанувати Героїв. Схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української держави.
   Слава українському народові! Вічна слава Героям!

20.02.2019