Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Семінар – нарада з спеціалістами, які надають соціальні послуги

   18 лютого 2019 року районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено семінар – навчання з фахівцями із соціальної роботи та спеціалістами, які надають соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді в об'єднаних територіальних громадах. Семінар проходив у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася.
   На семінарі розглянуті актуальні на сьогодення питання:
   1. Отримання юридичної допомоги сім'ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах через центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З даних питань інформувала, відповідала на запитання та аналізувала конкретні життєві ситуації начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Школьнік Юлія Сергіївна. Учасники семінару отримали відповіді на питання в чому полягає надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, хто має право отримати ці види допомоги та яка безоплатна правова допомога доступна сім'ям та особам, які вони супроводжують.
   2. Головний спеціаліст у справах сім'ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гордійчук Тетяна Анатоліївна висвітлила механізм реалізації Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" в районі, взаємодію служб та відділів.
   3. Провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Федорчук Оксана Георгіївна акцентувала увагу на захисті прав дітей особливо в сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в сім'ях де вчинено насильство.
   На нараді був проведений аналіз соціальних інспектувань з метою раннього виявлення та попередження потрапляння в складні життєві обставини сімей з дітьми.

19.02.2019