Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


15 лютого під головуванням керівника апарату адміністрації Наталії Лінник відбувся семінар з уповноваженими особами ОТГ та сільських рад з питання: «Повна та часткова монетизація субсидій»

   За останній період в системі житлових субсидій відбулись кардинальні зміни. В грудні 2018 року постановою КМУ від 27.12.2018 року №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій у грошовій формі» було передбачено надання субсидії у грошовій формі, через АТ «Державний ощадний банк України».
   Субсидія надходитиме на персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидію з надавачами комунальних послуг та інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комунальні послуги.
   В лютому 2019 року постановою КМУ від 06.02.2019 року №62 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ» всім одержувачам житлових субсидій на оплату ЖКП, які звернулись до 1 січня 2019 року, виплата житлових субсидій за лютий 2019 року буде проводитись у готівковій формі:
   - особам, які одержують пенсії через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію;
   - особам, які не одержують пенсій, - через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».
   Учасникам семінару було наголошено, що при поданні заяви та декларації на призначення субсидії громадяни мають обов’язково:
   1) зазначати номер мобільного телефону;
   2) заповнювати всі реквізити: ПІБ членів домогосподарства та членів їх сімей, сімейний стан, дата народження, паспортні дані, свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційні номера, дані про доходи, транспортні засоби і т.д. Має бути згода на обробку персональних даних. У разі відсутності інформації та згоди документи вважаються не поданими.
   3) звертати увагу на заборгованість по сплаті аліментів (якщо більше 3 місяців, то субсидія не призначається);
   4) якщо буде заборгованість по сплаті ЖКП за 1 місяць більше 20 неоподатковуваних мінімуми (340 грн.), то субсидія призначатись не буде.
   Отримувачі субсидій зобов’язані протягом 30 календарних днів повідомити управління соціального захисту населення про:
   - зміну складу зареєстрованих;
   - зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
   - зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг;
   - зміну виконавця комунальних послуг;
   - покупку більше ніж на 50 тис.грн.

19.02.2019