Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Урок мужності у Плесенській сільській бібліотеці

   У Плесенській сільській бібліотеці був проведений урок мужності «Афганістан – це втрати і біль, рани і горе», присвячений 30-тій річниці виведення військ з Афганістану.
   Зі словами вдячності до присутніх звернувся Плесенський сільський голова Микола Павлюк. Він вручив подарунки присутнім воїнам, які були учасниками бойових дій в Афганістані.
    На заході були присутні учасники бойових дій у Афганістані - жителі Жилинець та Плесни: Білоус Микола Якович та Тарасюк Олександр Михайлович. Вони ділилися своїми спогадами про ті страшні часи, які прийшлося пережити та відвоювати в 18-20 років.
    Присутні ознайомились з політичним становищем на початку війни та географією Афганістану. Учні старших класів читали вірші на Афганську тему….
   Зі сльозами на очах Олена Василівна Іванюк пригадувала про біль, який завдала українському народу війна в Афганістані та про зустріч з щойно демобілізованого з Афганістану Тарасюком Олександром, який повернувся рівно 30 років назад 14 лютого додому.
   Кукуровський Микола Йосипович розповів про свого брата Бублея Андрія Григоровича, який загинув в 1980 році в Афганістані.
    Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
    Оксана Анатоліївна Слободенюк представила книгу, яку подарував для бібліотеки автор книги Микола Ліончук «Спогади».
    Директор Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Миколаївна Капелюх розповіла наскільки важливо для учнів знати про такі сторінки історії, та побажала воїнам-інтернаціоналістам здоров’я та миру.
    Вібулась презентація виставки книг на Афганську тему. В історії села виділена сторінка воїнам інтернаціоналастам. Також були виставлені нагороди та фотографії, які приніс з собою на захід Тарасюк Олександр Михайлович.

19.02.2019