Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ДО ВІДОМА ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

   Всім одержувачам житлових субсидій на оплату ЖКП, які звернулися за субсидією до 1 січня 2019 року виплата житлових субсидій за лютий 2019 р. буде проводитись у готівковій формі:
   - особам, які одержують пенсії, - через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію;
   - особам, які не одержують пенсії, - через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

   У В А Г А!
   Одержувачам субсидії необхідно буде самостійно оплатити вартість фактично спожитих послуг (газопостачання, електропостачання, водопостачання) за лютий 2019 року.
   У разі отримання управлінням соціального захисту населення інформації про наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг субсидію, буде припинено.
   Для одержувачів житлових субсидій на оплату ЖКП, які звернулися за субсидією після 1 січня 2019 року оплата вартості житлово-комунальних послуг буде здійснена у грошовій формі шляхом перерахування коштів в АТ «Ощадбанк». АТ «Ощадбанк» буде здійснювати переказ коштів на рахунки виконавців комунальних послуг.
   Громадяни, яким житлова субсидія надається у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих послуг з урахуванням суми субсидії, перерахованої виконавцям комунальних послуг.

   Управління соціального
   захисту населення Шепетівської РДА

15.02.2019