Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Республіки Афганістан

   Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
   П'ятнадцятого лютого виповнюється 30 років з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Республіки Афганістан.
   Війна в Афганістані - це важка сторінка нашої історії, яка не забудеться ніколи, не зітреться з пам'яті тих, хто пройшов той пекельний шлях. Вона обірвала життя 3280 наших співвітчизників, понад 8 тисяч повернулися пораненими та понад б тисяч стали інвалідами.
   Цього дня ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто залишався вірним військовій присязі у «гарячих» точках планети і повернувся додому.
   У ці важкі для країни часи, як ніколи, ми згадуємо та цінуємо подвиги учасників бойових дій. Вони є взірцем патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.
   Велика подяка усім військовослужбовцям, які боронять нашу Вітчизну, охороняючи наш спокій. Нехай ваші сила та мужність завжди підсилюються любов'ю та підтримкою рідних і близьких.
   Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав, шановні родини загиблих, ветерани війни, миротворці бажаю вам і вашим родинам добра і злагоди, достатку, міцного здоров'я, мирного неба та благополуччя!

15.02.2019