Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням керівника апарату адміністрації Наталії Лінник відбулось 13 лютого

   На порядок денний було винесено 11 питань, які попередньо ретельно вивченні працівниками служби у справах дітей.
   Кажуть, що батьків не вибирають, але іноді деякі діти про це жалкують, адже їх батьки не виконують свої батьківські обов’язки та ігнорують щоденні потреби дітей.
   Зокрема, на комісії розглядалося питання про позбавлення батьківських прав матері відносно малолітніх дітей. Вже рік дітки перебувають у державному закладі. Проте, за цей період мати не змогла створити належних умов проживання для малолітніх, щоб їх можна було повернути на виховання у біологічну сім’ю. Тому, на жаль, через безвідповідальне відношення матері до своїх батьківських обов’язків, ігнорування усіма рекомендаціями працівників служби у справах дітей та представників селищної ради, членами комісії доводиться приймати рішення про позбавлення останньої батьківських прав.
   По одному питанню члени комісії вирішили відмовити у наданні висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої доньки. Адже останній бажає виконувати свої обов’язки, приймати участь у вихованні та утриманні малолітньої, про що зміг довести на комісії з питань захисту прав дитини.
    Крім того, за рішенням комісії визнано доцільним надання дозволів:
   - 2 на дарування будинків, право користування якими мають малолітні діти;
   - 2 на укладання договорів купівлі-продажу будинків, право користування якими мають малолітні діти;
   - 2 на вчинення правочину щодо отримання земельних ділянок малолітніми.
    Також було прийнято рішення про продовження терміну перебування малолітнього на 6 місяців у державному дитячому закладі, у зв’язку з складними життєвими обставинами.
    У ході засідання заслухано як заявників так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні проблемних питань.

13.02.2019