Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Вітання голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди 75-ї річниці визволення Шепетівки від фашистських загарбників

   Дорогі Шепетівчани!
   Широ вітаємо вас з 75-ю річницею визволення м.Шепетівки від фашистських загарбників!
   У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.
   Сімдесят п’ять років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.
    Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів.
    Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
    Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.
    Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!
    Бажаємо всім миру і процвітання, здоров’я на довгі літа, благополуччя та злагоди у ваших сім’ях, достатку. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
    Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям міста та району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

11.02.2019