Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Клубний заклад, як важливий чинник становлення і розвитку культури в регіоні. Функції та форми діяльності».

   На таку тему 7 лютого відбувся цікавий та змістовний семінар для клубних працівників району та ОТГ.
   Із питанням щодо забезпечення населення культурними послугами в закладах культури району виступила головний спеціаліст з питань культури відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Валентина Галімська. Також в ході роботи семінару були визначені терміни, мета та організація проведення естафети пам’яті «Слава визволителям України» у районі.
   Вчитель інформатики Судилківської опорної школи Олександр Мороз професійно розкрив питання «Інформаційні технології у практиці роботи клубних закладів». Розповів, як потрібно створювати веб-сайти чи інтернет сторінки у соціальних мережах, зручність використання, технічні показники, доцільність використання та інше.
   Методисти районного будинку культури провели анкетування з присутніми, за допомогою якого буде вивчено запити проведення семінарів, майстер-класів, творчих лабораторій.
    Працівники культури на семінарі не тільки змістовно попрацювали, ділилися досвідом, але й відпочивали. Для усіх був проведений вечір відпочинку «Запрошуємо на каву», де присутні поринули у світ кави, адже духмяний аромат та кавова атмосфера панувала у залі. Ведуча та ініціатор проведення інноваційного заходу Марія Павлівна Грищенко розповіла про історію та види кави, цікаві легенди, про тонкощі кавового етикету. Передивилися цікаві відео-сюжети «Історія напою від плантації до чашки». Клубні працівники мали можливість не тільки посмакувати смачної кави, дізнатися таємниці і несподіванки, які ховаються у філіжанці, але й перейняти досвід для проведення подібних заходів у своїх закладах культури.

08.02.2019