Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Районну організацію «Ветеран Шепетівщини» очолив Карчевський Ігор Ростиславович

   Вчора у малому залі райдержадміністрації відбувся Пленум районної громадської організації «Ветеран Шепетівщини», яка протягом останніх трьох місяців функціонувала без керівника після того, як добре знаний і шанований на Шепетівщині Олександр Леонідович Лукашенко завчасно пішов з життя.
   У засіданні взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександр Чмир, члени ради ветеранів, голови первинних ветеранських організацій району, керівники та працівники окремих структурних підрозділів адміністрації.
   Під час розгляду питань порядку денного головну увагу було приділено питанням: «Обрання голови Ради Шепетівської районної громадської організації «Ветеран Шепетівщини» та «Різне».
   На обговорення та голосування головам первинних ветеранських організацій було винесено одну кандидатуру, яку вони одноголосно підтримали – Карчевського Ігоря Ростиславовича.
   Зі своєї сторони керівники району пообіцяли новообраному голові підтримку та створення для районної ветеранської організації належних умов праці.
   У різному присутні обговорили ряд питань соціального захисту, медичного обслуговування ветеранів війни і праці, забезпечення пільгового проїзду до населених пунктів району.

06.02.2019