Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В Шепетівській місцевій прокуратурі підведено підсумки проведеної роботи за 2018 рік

   1 лютого 2019 року у Шепетівській місцевій прокуратурі проведено оперативну нараду, під час якої обговорено підсумки роботи за 2018 рік.
   У роботі наради прийняли участь перший заступник керівника місцевої прокуратури, заступники керівника місцевої прокуратури, прокурори місцевої прокуратури та прокурори відділів місцевої прокуратури.
   Основна тематика наради стосувалася підсумків роботи Шепетівської місцевої прокуратури у 2018 році, визначення шляхів підвищення ефективності діяльності та першочергових завдань.
   Керівник місцевої прокуратури відзначив позитивні результати, яких досягнуто за вказаний період.
   Зокрема, прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у майже 7 тис. кримінальних проваджень, у понад 3 тис. з яких досудове розслідування закінчено. Результатом належного підтримання працівниками прокуратури обвинувачення у суді стало ухвалення майже півтисячі обвинувальних вироків.
   Місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримання обвинувачення в суді у кримінальних провадженнях, які набули суспільного резонансу.
   Одним із пріоритетних напрямків в діяльності прокуратури залишається сфера запобігання та протидії корупції.
   Місцевою прокуратурою проводиться системна робота, спрямована на виявлення і припинення фактів корупції, а також притягнення винних до відповідальності, до суду скеровано 7 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях за фактами вчинення корупційних кримінальних правопорушень. За участі прокурорів місцевої прокуратури судами розглянуто 62 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
   Забезпечено принципове прокурорське реагування на порушення прав затриманих, ув’язнених і засуджених. Зокрема, за результатами розгляду документів реагування до відповідальності притягнуто 93 працівники кримінально-виконавчої служби, органів поліції та інших посадових осіб.
   Ефективно використано повноваження прокурора у сфері представництва інтересів держави у суді та при виконанні судових рішень.
   На захист інтересів держави місцевою прокуратурою у 2018 році заявлено позови на суму понад 47,5 млн. грн., частину з яких судами уже задоволено, а понад 500 тис.грн. відповідачами сплачено добровільно. За позовами місцевої прокуратури із державної (комунальної) власності попереджено вибуття коштів та майна на загальну суму майже 4,5 млн. грн.
   Повернуто у державну власність та попереджено незаконне надання 1,4 тис. га земель, реально виконано позовів більш як на 14,3 млн. грн.
   Ювенальними прокурорами, з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, заявлено позови на суму понад 3,7 млн. грн.
   На адресу місцевої прокуратури упродовж минулого року надійшло майже 900 звернень, більше третини з яких прокурорами вирішено по суті, понад 500 звернень скеровано до інших відомств для вирішення в межах компетенції.
   Акцентовано увагу на головних пріоритетах у роботі та поставлено вимогу посилити протидію корупційним проявам, незаконним оборудкам із землею та лісовими ресурсами, зловживанням у бюджетній сфері, у тому числі під час використання коштів, виділених на ремонт та будівництво доріг.
   За результатами наради розроблено низку конкретних заходів, спрямованих на підвищення результативності діяльності місцевої прокуратури на наступний період.

04.02.2019