Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я»

   З метою попередження дитячої бездоглядності, обстеження умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників) та усиновлювачів, працівниками служби у справах дітей Шепетівської райдержадміністрації спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, 31 січня 2019 року у селах: Романів, Корчик та Хутір проведений профілактичний рейд «Діти вулиці", «Сім’я».
   Під час рейду у трьох сім’ях, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з тим, що батьки систематично ухиляються від виконання своїх обов’язків, було обстежено житлово-побутові умови. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання та утримання дітей, попереджено про відповідальність та наслідки у разі ігнорування вказівок працівників служби у справах дітей та представників сільської ради. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов. У двох родинах умови проживання потребують покращення, одну сім’ю буде знято з обліку, у зв’язку з поліпшенням умов проживання.
   Крім того, перевірені умови проживання дітей, які перебувають під опікою (піклуванням) та усиновлені. Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено. Опікуни/піклувальники та усиновлювачі належно виконують обов’язки, передбачені чинним законодавством.

31.01.2019